Dispozice domu 12 x 4 metry

Tento dům je variabilní, interiér i exteriér může být uspořádán přesně podle Vašich potřeb. Je vhodný pro páry s dětmi. S příchodem dalšího dítěte může být dům dostavěn o další moduly do tvaru písmene L. Při vypočtených ztrátách U=1,6 na celý dům se tento dům řadí mezi nízkoenergetické stavby. V kombinaci tepelného čerpadla a zateplení dosáhneme na nejnižší sazbu za energie. Celkové měsíční náklady se pohybují okolo 800 Kč a to jak za vytápění, tak svícení. Cena tohoto domu se pohybuje v závislosti na konfiguraci od 900 000 Kč včetně DPH. Níže je obrázek možného půdorysného řešení, které samozřejmě připravíme na míru Vašim požadavkům.Základní služby

Přijedeme, zaměříme pozemek

a vytvoříme na základě Vaší představy a potřeb, vizualizaci Vašeho domu - interiéru i exteriéru.

Zajistíme výstavbu základů i napojení na inženýrské sítě

Pro stavbu našich domů nepotřebujete stavební povolení, napojení na veškeré inženýrské sítě tam, kde je to možné, zajistíme my, jako součást naší dodávky.

Máte dotazy, potřebujete upřesnění

Můžete se na nás kdykoliv obrátit, vše s Vámi vyřešíme.

Uděláme vše
pro Vaše spokojené bydlení!

Naší filozofií je vytvořit takový dům, který Vám bude dobře a dlouho sloužit. Kvalitní materiály, které používáme, společně s kvalitním řemeslným zpracováním garantují, že se Vám bude dobře bydlet.